A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Balustrady nierdzewne balkonowe i tarasowe wykonane w Warszawie Rembertów

Balustrada z furtką zabezpieczającą

Poniżej chcieliśmy przedstawić kilka naszych realizacji balustrad wykonanych na terenie Warszawy Rembertów. Podzieliliśmy je ze względu na wzór wypełnienia.

Na wstępie chcieliśmy Państwu zaprezentować balustradę tarasową oraz balkonową, którą wykonaliśmy w domu jednorodzinnym w Warszawie Rembertów.
Całość została wykona ze stali nierdzewnej najbardziej popularnego typu AISI 304 z wykończeniem polerowanym.
Obie barierki – zarówno ta balkonowa jak i ta na tarasie charakteryzuje się wspawanym pionowym wypełnieniem z rurek fi 16 mm. Słupki i poręcze są dość standardowe. Zostały wykonane z rur o średnicy ok. 42,4 mm.
Nietypowym elementem dodatkowo zabezpieczającym jest furtka z prostym wyprodukowanym przez nas odciąganym zamkiem. Takie rozwiązanie daje możliwość korzystania ze schodów oraz dodatkowo zabezpiecza przed opuszczeniem tarasu przez małe dziecko lub zwierzę domowe.

Balustrada nierdzewna tarasowa wykonana Warszawa Rembertów

Balustrady nierdzewne z wypełnieniem z rurek poziomych

Kolejna zaprezentowana balustrada jest bardziej typowa i prostsza w formie. Wypełnienie jest złożone z poziomych rurek fi 12mm spawanych do słupków. Słupki i pochwyt wykonaliśmy z rur o typowej średnicy- ok. 42,4 mm. Ten wzór jest często zamawiany do montażu na balkonach i tarasach.

Balustrada balkonowa ze stali nierdzewnej wykonana w Warszawie Rembertów

Następna realizacja jest bardzo podobna w formie. Główną, ale mało istotną różnicą jest mocowanie rurek stanowiących wypełnienie za pomocą wywierconych w słupkach otworów.

Balustrada ze stali nierdzewnej na balkonie wykonana w Warszawie Rembertów

Nowoczesne połączenie stali nierdzewnej ze szkłem bezpiecznym

Kolejną z balustrad nierdzewnych w Warszawie Rembertów jest barierka balkonowa, która stanowi połączenie stali nierdzewnej z klejonym szkłem bezpiecznym, którego tafle stanowią wypełnienie. Jest to bardzo nowoczesny i atrakcyjnie wyglądający wzór. Wypełnienie szklane jest często wykorzystywane także w przypadku balustrad nierdzewnych mocowanych na tarasach i schodach. W tym przypadku klient zdecydował się na szkło nieprzezroczyste o kolorze mlecznym. Ten wariant jest wybierany ze względu na zapewnienie większej prywatności dla mieszkańców.

Balustrada szklana balkonowa zamontowana w Warszawie Rembertów

 

Artykuły o balustradach nierdzewnych i realizacje

  • Balustrady nierdzewne balkonowe i tarasowe w Warszawie Rembertów

    Balustrady nierdzewne balkonowe i tarasowe wykonane w Warszawie Rembertów Balustrada z furtką zabezpieczającą Poniżej chcieliśmy przedstawić kilka naszych realizacji balustrad wykonanych na terenie Warszawy Rembertów. Podzieliliśmy je ze względu na wzór wypełnienia. Na wstępie chcieliśmy Państwu zaprezentować balustradę tarasową oraz balkonową, którą wykonaliśmy w domu jednorodzinnym w Warszawie Rembertów.Całość została wykona ze stali nierdzewnej najbardziej popularnego typu AISI 304 z...
  • Zalety balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej

    Zalety balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej Jaką balustradę wybrać Prawie każdy inwestor zaangażowany w budowę domu lub lokalu użytkowego prędzej czy później staje przed decyzją co do rodzaju balustrady na schody, balkon, taras lub loggię. Coraz częstszym wyborem są balustrady ze stali nierdzewnej. W niniejszym artykule postaramy się przybliżyć ich najważniejsze atuty. Trwałość stali nierdzewnej Podstawową zaletą balustrad nierdzewnych jest ich długowieczność. Determinuje ją przede...