A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

O nas

Inne wyroby

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną z siedzibą w miejscowości Kotuń koło Siedlec, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej. Nasze wyroby są niezwykle trwałe, praktyczne a przy tym estetyczne i dopasowane indywidualnie do każdego miejsca i wizji Klienta. Nasze wyroby to pewna inwestycja i spokój na wiele lat!

Balustrada ze stali nierdzewnej Warszawa

Powyżej balustrada nierdzewna okienna wykonana w Warszawie

Nasze główne atuty:

Solidne i tanie balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej

Wykonywaniem balustrad i poręczy ze stali inox zajmujemy się od ponad 15 lat. Te doświadczenie pozwoliło Nam na zdobycie ekspertyzy, która gwarantuje naszym klientom solidność wykonania oraz w konsekwencji wieloletnią trwałość naszych wyrobów.

Szlachetność stali inox gwarantuje jej dużą odporność na upływający czas oraz otaczające środowisko. W konsekwencji, w końcowym rachunki wybór balustrady z tego materiału okazuje się najtańszą opcją. Wyroby ze stali szlachetnej są także bezproblemowe w użytkowaniu, ponieważ nie wymagają częstych konserwacji.

Szybkie terminy realizacji

Doskonale rozumiemy, że czas to pieniądz. Dlatego też, robimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Państwo jak najszybszy termin realizacji zlecenia.

Bezpłatne konsultacje

Klientom z Warszawy, Siedlec i Mińska Mazowieckiego, a także okolic, oferujemy niezobowiązujące konsultacje. Wystarczy zadzwonić, a zorganizujemy wizytę w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu. Doradzimy przy wyborze konkretnego projektu i dokładnie wycenimy usługę. To największe ułatwienie przy podjęciu decyzji. Poręcze i balustrady z trwałych i nowoczesnych materiałów Nasz klient jest zawsze poinformowany jasno i przejrzyście o dokładnej specyfikacji balustrady. Na życzenie klienta możemy dostarczyć certyfikaty potwierdzające jakość użytych materiałów. Dokładamy największych starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się jak najlepszą jakością wykonania.

Balustrada nierdzewna schodowa

Powyżej balustrada nierdzewna wykonana na schodach w domu pod Warszawą.

Korzystne ceny 

Ceny produktów SOLID BALUSTRADY są bardzo przystępne. Ceny balustrad zaczynają się już od 500 zł brutto za wykonanie metra bieżącego wraz z montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem balustrad i poręczy ze stali nierdzewnej w Warszawie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim i nie tylko! Realizujemy zamówienia na montaż balustrad i poręczy nierdzewnych także w innych miejscowościach. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółowej wyceny.

Czekamy na Państwa zgłoszenie!